Urządzenia odpylające dla zakładów produkcyjnych

 

 

Wysokiej jakości urządzenia odpylające dla zakładów produkcyjnych cechuje kompleksowości ich działania. W naszym rozumieniu dobry system odpylania to szereg urządzeń, który nie tylko gwarantuje prawidłową pracę zakładów produkcyjnych, ale również daje inwestorowi przewagę technologiczną.

Wytwarzane w naszej firmie systemy odpylania spełniają zasadnicze potrzeby zakładów jak oczyszczanie powietrza, ale zapewniają także dodatkowe funkcje związane np. z odzyskiem ciepła z instalacji czy też magazynowanie odpadów filtracji.

Wysoka sprawność instalacji odpylania dla zakładów naszym głównym działaniem. Dzięki bogatemu doświadczeniu dostarczamy również rozwiazania związane z transportem i magazynowaniem „urobku” z instalacji.

W skład kompleksowej linii oczyszczania powietrza w zakładach produkcji wchodzą urządzenia pozwalające zabezpieczyć i odfiltrować powietrze ze stref w których zostaje ono zapylone w skutek produkcji,
urządzenia separujące powietrze z cząstek stałych, a także pyłów,
urządzenia gromadzące pyły z filtrów lub odpylaczy,
urządzenia transportujące zebrane odpady tj. różnego rodzaju przenośniki śrubowe lub taśmowe.

Oczyszczanie powietrza na linii rozpoczyna się na pierwszych etapach obrabiania surowców, aż do etapu pakowania. Kolejnymi etapami często realizowanymi są te związane z wentylacją pomieszczeń produkcji i odzyskiem ciepła z oczyszczanego powietrza.

W zależności od zapotrzebowania dostarczamy dla przemysłu produkty z dwóch grup:

Systemy oczyszczania powietrza dla zakładów produkcyjnych

  • filtry workowe pulsacyjne
  • odpylacze mokre
  • odpylacze cyklonowe CE-ML
  • przenośniki ślimakowe/śrubowe
  • przenośniki taśmowe
  • systemy wentylacyjne dla spawalnictwa
  • systemy wentylacyjne dla centrów obróbki
  • systemy wentylacyjne
  • dozowniki celkowe

Filtry pulsacyjne

Cyklony

Odpylacze stanowiskowe

Przenośniki taśmowe

Śluzy szczelinowe

Indywidualne potrzeby - indywidualne podejście

 

Każdy z systemów musi być zaprojektowany pod specyfikę zakładu, która uwzględnia nie tylko sprawność jaką powinny mieć urządzenia odpylające, by oczyścić powietrze.

Najważniejszym czynnikiem jest bezpieczeństwo pracowników i linii produkcyjnych. Niebezpieczeństwo wybuchem z powodu niewystarczających mocy instalacji odpylających jest sytuacją, która nie powinna nigdy się wydarzyć.

Nasi inżynierzy są do Państwa dyspozycji w zakresie doradztwa, projektu i nadzoru nad instalacjami odpylania tak by zagwarantować wysoką wydajność urządzeń  i ich bezpieczną i trwałą pracę

 

Szukacie rozwiązań i urządzeń odpylających dla swojego zakładu?

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym

Mieliśmy przyjemność realizować dostawy urządzeń odpylających m.in. dla