O nas

.

 

Szanowni Państwo podstawowym zakresem działalności naszej firmy, którą rozwijamy od 1988 roku jest specjalizacja w dziedzinie ochrony środowiska, w szczególności ochrony powietrza. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na zaoferowanie Państwu szerokiego wachlarza usług.

Zajmujemy się m.in.: projektowaniem, produkcją, montażem, sterowaniem i automatyką, uruchamianiem i serwisowaniem kompletnych instalacji odpylających (również realizacjami “pod klucz”).  Wszystkie nasze usługi spełniają wymogi ekologiczne i indywidualne wymagania Klienta. Oferujemy podjęcie zadań z zakresu odpylania i odsiarczania spalin z kotłów o różnej mocy opalanych paliwem stałym. Rozwiązujemy problemy związane z transportem technologicznym różnych materiałów w układzie poziomym i pionowym. Wykonujemy remonty i modernizację urządzeń odpylających i mechanicznych. Produkujemy również silosy stalowe, konstrukcje i kominy stalowe.

Stale prowadzimy badania i prace rozwojowe mające na celu zwiększenie wydajności i skuteczności oferowanych przez nas urządzeń i instalacji.

Nasze ponad 30-letnie doświadczenie przy realizacji setek projektów z partnerami z różnych sektorów pozwoliło nam stworzyć firmę z której jesteśmy dumni.

 

 

Posiadamy szeroki park maszynowy umożliwiający:
– obróbkę skrawaniem,
– cięcie, gięcie i zwijanie blach o kształtowników,
– spawanie w osłonie gazów ochronnych metodami MIG, MAG, TIG, cięcie plazmowe,
– czyszczenie poprzez piaskowanie.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia mogą być wykonane ze stali zwykłej, gatunkowej oraz kwasoodpornej.

Oferujemy Państwu nowoczesne rozwiązania technologiczne. Zapewniamy terminowość realizacji projektu oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną na cały okres eksploatacji instalacji i obiektów.

Dostawy naszych produktów realizujemy własnym transportem.

W ramach jednej firmy świadczymy kompleksową obsługę obejmującą:

konsultacje technologiczne

usługi projektowe

wykonawstwo elementów linii

 

 

 

 

Jesteśmy wiodącym Polskim przedsiębiorstwem realizującym kompleksowe instalacje odpylające m.in. dla przemysłu energetycznego, ciepłownictwa, przemysłu materiałów budowlanych,przemysłu drzewnego, przemysłu wydobywczego i przeróbczego.

 

 

 

 

Mieliśmy przyjemność realizować dostawy urządzeń odpylających m.in. dla

Czytacz treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support